$78
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9975212 |
| MPN: | B2524 |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Occasion: | All Occasions |
| Number of Pieces: | Doll with Briefcase |
| Year Manufactured: | 2003 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Boy Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Leather Jacket Jeans Briefcase |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Ken |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Accessories Doll Outfit |
| Material: | Vinyl |
| Franchise: | Barbie |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Type: | Fashion Doll |
| Doll Age Group: | Adult Teens |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Career |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | Baribie collectibles |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.