$70
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9958298 |
| MPN: | HJX32 |
| GTIN: | 0194735097401 |
| Doll Hair Color: | Brown |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 11 in |
| Doll Size: | 11 in |
| Item Width: | 3 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | unknown |
| Antique: | No |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | All Occasions |
| Custom Bundle: | No |
| Doll Type: | Fashion Doll |
| Year Manufactured: | 2023 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Personalized: | No |
| Features: | Anniversay Edition |
| Doll Complexion: | Medium |
| Clothing Type: | Dress Shoes |
| Character: | Teresa |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Jewelry Outfit Shoes Dress |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Clothing Style: | Special Occasion |
| Series: | Anniversary |
| Type: | Fashion Doll |
| Doll Age Group: | Adult |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Product Line: | Anniversary Dolls |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.