$302
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9938187 |
| MPN: | GPJ43 |
| GTIN: | 0887961887587 |
| Doll Hair Color: | Black |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 14 in |
| Doll Size: | 14 in |
| Item Width: | 11 in |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Occasion: | All Occasions |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Anatomically Correct |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Chang`e Moon Goddess |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | Over the Moon |
| Type: | Doll |
| Ethnicity: | Asian/Pacific Islander |
| Doll Age Group: | Adult Teens |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | TV & Movies |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Character Family: | Netflix Over The Moon |
| Product Line: | Netflix Over The Moon |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.