$148
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9912844 |
| MPN: | 19473501246 |
| GTIN: | 194735012466 |
| Item Length: | 19 in |
| Doll Size: | No Doll |
| Item Width: | 20 in |
| Antique: | No |
| Number of Pieces: | 20 |
| Occasion: | All Occasions |
| Custom Bundle: | No |
| Year Manufactured: | 2021 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Unit Type: | Unit |
| Release Year: | 2021 |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Detachable Parts |
| Unit Quantity: | 1 |
| Piece Count: | 1 |
| Character: | Barbie Chelsea |
| Signed: | No |
| Title: | Mattel - Barbie Family Chelsea Playhouse |
| Set Includes: | Accessories House |
| Material: | Vinyl |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | Barbie |
| Type: | Doll Playset |
| Doll Age Group: | Youth |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 5 lb |
| Product Line: | Barbie Club Chelsea |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.