$234
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9786810 |
| GTIN: | 027084442380 |
| Doll Hair Color: | Black |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 13 in |
| Doll Size: | 11 1/2 in |
| Item Width: | 8 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Curly |
| Year Manufactured: | 2007 |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Black Label |
| Doll Complexion: | Medium |
| Non-Domestic Product: | No |
| Character: | Cher |
| Material: | Vinyl |
| Set Includes: | Accessories Doll Outfit |
| Franchise: | Barbie |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Product Type: | Doll(s) with Clothing/Accessories |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Celebrity |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | Barbie Collector |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.