$406
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9786101 |
| GTIN: | 00194735004980 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 13.5in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | Mattel |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Varies Wavy |
| Occasion: | All Occasions |
| Number of Pieces: | 15 |
| Custom Bundle: | No |
| Doll Type: | Fashion Doll |
| Year Manufactured: | 2022 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Personalized: | No |
| Features: | Collector Edition |
| Unit Quantity: | 1 |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll Doll Accessories Jewelry Outfit Purse Shoes Sunglasses |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Clothing Style: | any occassion |
| Series: | Style |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult |
| Packaging: | Original (Opened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 5 lb |
| Product Line: | Barbie Signature |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.