SALE: $135 (-10%) $150
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9739595 |
| MPN: | HRM25 |
| GTIN: | 194735180769 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 11 1/2 in |
| Item Width: | 4 in |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Artist: | KidSuper |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Curly |
| Occasion: | All Occasions |
| Number of Pieces: | 7 |
| Year Manufactured: | 2025 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Boy Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Gold Label |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Ken |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Coat Doll Hat Outfit Shoes |
| Material: | Cloth Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | Creations exclusive |
| Type: | Collector |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | Signature |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.