$85
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9677816 |
| MPN: | JDM09 |
| GTIN: | 726084132290 |
| Item model number: | JDM09 |
| Doll Hair Color: | Dark Brown |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 11 in |
| Doll Size: | 11 in |
| Item Width: | 4 in |
| Materials sourced from: | Indonesia |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Curly |
| Number of Pieces: | 20 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2025 |
| Product Dimensions: | 1.46 x 11.61 x 3.54 inches |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | 2 dolls Accessories |
| Doll Complexion: | Dark |
| Release date: | February 24 2025 |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll Doll Accessories |
| Material: | Cloth Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | Barbie You Can Be Anything |
| Type: | Doll Playset |
| Ethnicity: | Multiracial |
| Doll Age Group: | Adult |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Career |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | Barbie Career of the Year |
| Manufacturer recommended age: | 3 years and up |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.