$102
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9672236 |
| GTIN: | 194735243259 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 14 in |
| Item Width: | 4 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Wavy |
| Number of Pieces: | 13 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2024 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Premium accessories |
| Doll Complexion: | Light |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Accessories Doll Outfit |
| Material: | Cloth Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | My Scene Collector |
| Type: | Fashion Doll |
| Doll Age Group: | Teens |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 1.5 lb |
| Product Line: | My Scene Dolls |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.