$152
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9668734 |
| MPN: | 50731 |
| GTIN: | 074299507311 |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Item Width: | 11 1/2 in |
| Item Length: | 13 in |
| Doll Size: | 10 in |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Features: | Collector Toy Limited Edition Retired |
| Doll Age Group: | Teens Youth |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Number of Pieces: | 1 |
| Doll Complexion: | Light |
| Unit Type: | Unit |
| Occasion: | All Occasions |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Product Type: | Doll(s) |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Material: | Cloth Fabric Plastic Rubber |
| Year Manufactured: | 2001 |
| Product Line: | Mary Kate & Ashley |
| Character: | Mary Kate & Ashsley |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Item Weight: | 1 lb. 5 oz. |
| Unit Quantity: | 1 |
| Antique: | No |
| Set Includes: | Doll Doll Accessories Outfit Shoes |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Celebrity: | Mary-Kate & Ashley |
| Theme: | Celebrity |
| Type: | Fashion Doll |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.