$79
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9660939 |
| GTIN: | 194735131686 |
| Doll Hair Color: | Random |
| Doll Eye Color: | Random |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 3 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | mattel |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Number of Pieces: | 1 |
| Year Manufactured: | 2022 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Licensed Reproduction |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Material: | Plastic |
| Set Includes: | Doll |
| Franchise: | Barbie |
| Type: | Figure |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Product Line: | You Can Be Anything |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.