$114
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9660660 |
| MPN: | W9184 |
| GTIN: | 746775088507 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 10 in |
| Doll Size: | 10 in |
| Item Width: | 3 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2011 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | A MONSTER HIGH STORY COLLECTION SCARILY EVER AFTER TARGET EXCLUSIVE |
| Unit Quantity: | 1 |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Abbey Bominable |
| Signed: | No |
| Material: | Plastic |
| Set Includes: | DOLL AND COMPLETE CONTENTS |
| Franchise: | Monster High |
| Series: | Skull Shores |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Type: | Fashion Doll |
| Doll Age Group: | Teens |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Gothic & Horror |
| Time Period Manufactured: | 2010-2019 |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | Skull Shores |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.