$104
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9657964 |
| MPN: | G6318/G6121 |
| GTIN: | 027084176148 |
| Doll Hair Color: | Brown |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 13 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 6 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Occasion: | Birthday |
| Number of Pieces: | 1 |
| Year Manufactured: | 2004 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Boy Doll |
| Unit Type: | Unit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Retired |
| Unit Quantity: | 1 |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Hudson |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Accessories Doll |
| Material: | Cloth Fabric Plastic |
| Franchise: | Mattel |
| Series: | Club Birthday |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult Teens Youth |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Item Weight: | 11 oz. |
| Product Line: | My Scene |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.