$224
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9656046 |
| GTIN: | 0027084698183 |
| Doll Hair Color: | White |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 4 in |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Curly |
| Occasion: | Christmas |
| Number of Pieces: | 1 |
| Custom Bundle: | No |
| Year Manufactured: | 2008 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Gender Neutral |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Pink Label |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Santa Clause |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Cloth Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | I Love Lucy |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Hispanic/Latino |
| Doll Age Group: | Adult Teens Youth |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Christmas |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Item Weight: | 1.5 lb |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.