$160
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9654681 |
| MPN: | B4863 |
| GTIN: | 0027084037777 |
| Doll Hair Color: | NO DOLLS INCLUDED |
| Item Length: | 13 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 17 inches |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2003 |
| Vintage: | Yes |
| Personalize: | No |
| Unit Type: | Unit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Collector Toy Durable Manufactured No Battery Used |
| Unit Quantity: | One |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Set Includes: | DJ Booth Three rope posts Two ropes Sofa Stand with monitors Popcorn bowl Two electronic components Turntable Six records Headphone With Microphone Three headphones Paper chip art |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | my scene |
| Type: | Doll Playset |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Retro |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Item Weight: | 3 lb |
| Product Line: | My Scene |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.