$69
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9651801 |
| MPN: | DHL82 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Gold |
| Item Length: | 9 in |
| Doll Size: | 9 in |
| Item Width: | 3 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Labels & Editions: | Special Edition |
| Doll Hair Type: | Straight Varies |
| Occasion: | Christmas |
| Number of Pieces: | 1 |
| Year Manufactured: | 2017 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | With Original Packaging |
| Doll Complexion: | Medium |
| Character: | Barbie |
| Era/Year: | 1990s |
| Signed: | No |
| Material: | Plastic Vinyl |
| Set Includes: | Doll |
| Franchise: | Barbie |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult Teens |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Characters |
| Time Period Manufactured: | 1990-1999 |
| Product Line: | Made to Move |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.