$241
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9649728 |
| MPN: | C1254 |
| GTIN: | 027084088953 |
| Doll Eye Color: | Green |
| Doll Hair Color: | Red |
| Item Width: | 13 in |
| Item Length: | 14 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Doll Age Group: | Adult Teens Youth |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Number of Pieces: | 1 |
| Doll Complexion: | Light |
| Unit Type: | Unit |
| Occasion: | All Occasions |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Hair Type: | Wavy |
| Material: | Cloth Fabric Plastic Rubber |
| Year Manufactured: | 2004 |
| Product Line: | My Scene |
| Character: | Kenzie |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Item Weight: | 1 lb. 13 oz. |
| Franchise: | My Scene |
| Unit Quantity: | 1 |
| Set Includes: | Accessories Doll Outfit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Type: | Fashion Doll |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.