$122
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9647864 |
| Model: | #B2519 |
| Item Length: | 11 1/2 |
| Doll Size: | 11 1/2" |
| Item Width: | 9 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | Unknown |
| Labels & Editions: | Special Edition |
| Doll Hair Type: | Varies |
| Occasion: | Christmas |
| Number of Pieces: | 1 |
| Year Manufactured: | 2003 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Unit Type: | Unit |
| Features: | Special Edition |
| Unit Quantity: | 11 lb 10 7/8oz |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Accessories Doll Doll Accessories |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | Winter fantacy |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult Teens Youth |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Product Line: | Holiday Barbie |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.