$92
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9646752 |
| MPN: | 56740 |
| GTIN: | 074299567407 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 10 in |
| Item Width: | 5 in |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | Unknown |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Occasion: | All Occasions |
| Custom Bundle: | No |
| Year Manufactured: | 2002 |
| Vintage: | Yes |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Collector Edition Collector Toy No Battery Used Removable Clothes Store Exclusive |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Mary-Kate |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Fully Outfitted Doll W/ Accessories Postcard |
| Material: | Fabric Plastic |
| Franchise: | Mary-Kate & Ashley |
| Series: | Real Girls |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult Teens Youth |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | Real Dolls for Real Girls |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.