$141
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 9634683 |
| MPN: | HCB74 |
| GTIN: | 194735006694 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 11 1/2 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Curly |
| Signed By: | Rose Pinkful |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | All Occasions |
| Custom Bundle: | No |
| Year Manufactured: | 2021 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Personalized: | No |
| Features: | Collector Edition Limited Edition Barbie Pink Collection Doll |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Material: | Plastic silkstone |
| Set Includes: | Doll Doll gown shoes earrings COA doll stand |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | Pink collection |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult |
| Product Type: | Doll(s) |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 2.5 lb |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Product Line: | Barbie Signature Pink Collection Silkstone |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.