$85
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 12386858 |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 3 in |
| Item Width: | 6 in |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | Mattel |
| Antique: | No |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2024 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Boy Doll |
| Unit Type: | Unit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Articulated Bendable Limb Collector Edition Mattel Creations Exclusive New SDCC Exclusive Sealed In Box |
| Unit Quantity: | 1 |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Set Includes: | House |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | Barbie The Movie |
| Type: | Doll Playset |
| Doll Age Group: | Youth |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Barbie The Movie |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 2 lb |
| Product Line: | Ken |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.