$100
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 12384744 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 14 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 10 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Doll Hair Type: | Wavy |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2003 |
| Vintage: | Yes |
| Doll Gender: | Boy Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Character: | Sutton |
| Set Includes: | Backpack Doll Sunglasses Outfits Visor |
| Material: | Plastic |
| Series: | My Scene |
| Type: | Fashion Doll |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | My Scene Dolls |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.