$85
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Hasbro |
| SKU: | 12381015 |
| GTIN: | 5010996302717 |
| Item Length: | 267mm |
| Item Width: | 267mm |
| Genre: | Currency and assets |
| Release Date: | 04/05/2025 |
| Language: | French |
| Item Height: | 1mm |
| Title: | Monopoly Board Game with Storage Box and Large Size Pawns - Frenc |
| Item Weight: | 970g |
| Material: | ‎Cardboard |
| Theme: | No theme |
| Min. Number of Players: | 1 to 6 |
| Type: | Board Games |
| Number of Items: | 1 |
ABOUT Hasbro
Hasbro is a global branded entertainment leader whose mission is to entertain and connect generations of fans through the wonder of storytelling and exhilaration of play. Hasbro delivers engaging brand experiences for global audiences through gaming, consumer products and entertainment, with a portfolio of iconic brands.