$61
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Hasbro |
| SKU: | 12376945 |
| MPN: | WFC-K33 |
| Model: | WFC-K33 |
| Color: | Multicolor |
| Size: | 5 5 inch pack of 1 |
| Item Length: | 3.19 in |
| Item Width: | 6.75 in |
| ItemHeight: | 171 |
| ItemLength: | 241 |
| ItemWeight: | 91 |
| ItemWidth: | 81 |
| PackageHeight: | 62 |
| PackageLength: | 205 |
| PackageQuantity: | 1 |
| PackageWeight: | 187 |
| PackageWidth: | 152 |
| PartNumber: | f 0683 |
| Year Manufactured: | 2021 |
| TV Show: | Transformers |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Item Height: | 9.5 in |
| Features: | Collector`s Edition Transforming Boxed Adjustable |
| Featured Person/Artist: | Common |
| Movie: | Transformers War for Cybertron |
| Character: | Slammer |
| Vehicle Type: | Tank |
| Scale: | 1 12 |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | Transformers |
| Series: | Transformers |
| Type: | Action Figure |
| Transformer Faction: | Autobot |
| Theme: | Transformers & Robots |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Manufacturer: | hasbro |
ABOUT Hasbro
Hasbro is a global branded entertainment leader whose mission is to entertain and connect generations of fans through the wonder of storytelling and exhilaration of play. Hasbro delivers engaging brand experiences for global audiences through gaming, consumer products and entertainment, with a portfolio of iconic brands.