$64
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Hasbro |
| SKU: | 12316663 |
| MPN: | G1424 |
| GTIN: | 5010996341938 |
| Color: | Nicht Zutreffend |
| Item Width: | 267mm |
| Item Length: | 41mm |
| Title: | Monopoly App Banking Brettspiel - Englische Fassung |
| Genre: | Geld & Vermögenswerte Party Strategie Bereichskontrolle |
| Release Date: | 03/29/2025 |
| Language: | French |
| Item Weight: | 1000g |
| Item Height: | 1mm |
| Material: | 100% Kunststoff |
| Theme: | Technologie Real Estate Geld Technologie |
| Min. Number of Players: | 2-6 |
| Type: | Brettspiele |
ABOUT Hasbro
Hasbro is a global branded entertainment leader whose mission is to entertain and connect generations of fans through the wonder of storytelling and exhilaration of play. Hasbro delivers engaging brand experiences for global audiences through gaming, consumer products and entertainment, with a portfolio of iconic brands.