$61
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Hasbro |
| SKU: | 12315928 |
| MPN: | 010996306289 |
| GTIN: | 5010996306289 |
| Item Width: | 133mm |
| Item Length: | 267mm |
| Title: | Monopoly Koop alles UITBREIDING (Om te spelen moet je het klassi |
| Genre: | Strategie |
| Release Date: | 02/17/2025 |
| Language: | Dutch |
| Item Height: | 1mm |
| Item Weight: | 236g |
| Material: | Karton |
| Theme: | Real Estate Trading |
| Number of Items: | 1 |
| Type: | Bordspellen |
ABOUT Hasbro
Hasbro is a global branded entertainment leader whose mission is to entertain and connect generations of fans through the wonder of storytelling and exhilaration of play. Hasbro delivers engaging brand experiences for global audiences through gaming, consumer products and entertainment, with a portfolio of iconic brands.