$99
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Fisher-Price |
| SKU: | 12312583 |
| MPN: | JBD65 |
| GTIN: | 0194735257997 |
| Color: | [Mehrfarbig] |
| Item Width: | 210mm |
| Item Length: | 108mm |
| Title: | Fisher-Price Baby Toy On-the-Go Koala Soother Plush Portable Sou |
| Release Date: | 05/13/2025 |
| Language: | Multilingual |
| Item Height: | 190mm |
| Item Weight: | 250g |
| Material: | Polyester |
| Type: | Toys & Games |
| Number of Pieces: | 1 |
ABOUT Fisher-Price
Fisher-Price is a beloved brand specializing in developmental toys and educational products for infants and young children. With a focus on safety, quality, and creativity, Fisher-Price offers a wide range of engaging toys that encourage imaginative play and promote learning through fun, helping parents nurture their children`s growth and development.