$84
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Fisher-Price |
| SKU: | 12312554 |
| MPN: | HRB17 |
| GTIN: | 0194735171415 |
| Color: | Sensimals Animals |
| Item Width: | 279mm |
| Item Length: | 50mm |
| Title: | Fisher-Price Baby Sensory Toys So Many Senses Gift Set with Fine |
| Release Date: | 12/26/2023 |
| Language: | Multilingual |
| Item Height: | 203mm |
| Item Weight: | 226g |
| Material: | Plastic Fabric Rubber |
| Theme: | Dier |
| Number of Items: | 1 |
| Type: | Rattles & Plush Rings |
ABOUT Fisher-Price
Fisher-Price is a beloved brand specializing in developmental toys and educational products for infants and young children. With a focus on safety, quality, and creativity, Fisher-Price offers a wide range of engaging toys that encourage imaginative play and promote learning through fun, helping parents nurture their children`s growth and development.