$139
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Fisher-Price |
| SKU: | 12292382 |
| MPN: | HXW24 |
| GTIN: | 0194735261291 |
| Item Length: | 243mm |
| Item Width: | 304mm |
| Release Date: | 05/11/2024 |
| Title: | Thomas & Friends Toddler Toy My First Knapford Station Train Play |
| Item Weight: | 1.85 poundsg |
| Type: | Trains & Trams |
| Item Height: | 263mm |
| Character: | Knapford Station + Thomas Engine |
ABOUT Fisher-Price
Fisher-Price is a beloved brand specializing in developmental toys and educational products for infants and young children. With a focus on safety, quality, and creativity, Fisher-Price offers a wide range of engaging toys that encourage imaginative play and promote learning through fun, helping parents nurture their children`s growth and development.