$61
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Fisher-Price |
| SKU: | 12292334 |
| MPN: | HKD65 |
| GTIN: | 0194735101542 |
| Color: | Panda |
| Item Width: | 711mm |
| Item Length: | 711mm |
| Title: | Fisher-Price Baby Activity Play Mat Planet Friends Roly-Poly Pand |
| Release Date: | 12/19/2023 |
| Item Height: | 152mm |
| Language: | Italian |
| Material: | Plastic |
| Item Weight: | 276g |
| Character: | Panda Playmat |
| Number of Items: | 1 |
| Type: | Playmats & Floor Gyms |
ABOUT Fisher-Price
Fisher-Price is a beloved brand specializing in developmental toys and educational products for infants and young children. With a focus on safety, quality, and creativity, Fisher-Price offers a wide range of engaging toys that encourage imaginative play and promote learning through fun, helping parents nurture their children`s growth and development.