$219
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 12251141 |
| GTIN: | 746775290733 |
| Doll Hair Color: | Dark Brown |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 1.9 in |
| Doll Size: | 11 in |
| Item Width: | 3.9 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Curly Wavy |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2013 |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Black Label Collector Edition Collector Toy Special Edition |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Barbie |
| Material: | Plastic |
| Set Includes: | Doll |
| Franchise: | Gone with the Wind |
| Type: | Fashion Doll |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2010-2019 |
| Item Weight: | 1.5 lb |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Product Line: | Black Label |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.