$292
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Disney Princess |
| SKU: | 12249263 |
| GTIN: | 199460004267 |
| Doll Hair Color: | Brown |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 11 in |
| Doll Size: | 11 in |
| Item Width: | 2 in |
| Unit of Sale: | Lot |
| Artist: | Disney ILY 4EVER |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Number of Pieces: | 2 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2026 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Unit Type: | Unit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Limited Edition Special Edition Store Exclusive Timeless Treasure |
| Unit Quantity: | 2 |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Andy Sachs Miranda Priestly |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Plastic Vinyl |
| Franchise: | Devil Wears Prada |
| Series: | The Devil Wears Prada |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Country of Origin: | United States |
| Item Weight: | 0.7lbs |
| Product Line: | Disney |
ABOUT Disney Princess
Kids can celebrate the most magical adventures with dolls and playsets inspired by the empowered heroines they love! Disney Princess is a very popular unique toys collection.