$66
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Fisher-Price |
| SKU: | 12112432 |
| MPN: | JLC36 |
| GTIN: | 0194735360895 |
| Color: | Multicolor |
| Item Width: | 172mm |
| Item Length: | 318mm |
| Title: | Fisher-Price Imaginext Toy Story Pizza Planet Truck with Buzz Lig |
| Release Date: | 11/01/2025 |
| Item Weight: | 260g |
| Item Height: | 265mm |
| Theme: | Disney |
| Material: | Plastic |
| Number of Items: | 1 |
| Type: | Toys & Games |
ABOUT Fisher-Price
Fisher-Price is a beloved brand specializing in developmental toys and educational products for infants and young children. With a focus on safety, quality, and creativity, Fisher-Price offers a wide range of engaging toys that encourage imaginative play and promote learning through fun, helping parents nurture their children`s growth and development.