$122
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Fisher-Price |
| SKU: | 12112301 |
| MPN: | JFD31 |
| GTIN: | 0194735293988 |
| Color: | Multicolor |
| Item Width: | 255mm |
| Item Length: | 190mm |
| Title: | Fisher-Price Baby Learning Toy Laugh & Learn Smart Stages Sis Pin |
| Release Date: | 01/27/2025 |
| Language: | Multilingual |
| Item Height: | 285mm |
| Item Weight: | 506000g |
| Material: | Plastic |
| Type: | Sound Toys |
ABOUT Fisher-Price
Fisher-Price is a beloved brand specializing in developmental toys and educational products for infants and young children. With a focus on safety, quality, and creativity, Fisher-Price offers a wide range of engaging toys that encourage imaginative play and promote learning through fun, helping parents nurture their children`s growth and development.