$72
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 12109347 |
| MPN: | DHL83 |
| GTIN: | 887961216196 |
| Doll Hair Color: | Brown |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 11 in |
| Doll Size: | 11" |
| Item Width: | 3 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Curly |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | All Occasions |
| Custom Bundle: | No |
| Year Manufactured: | 2020 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Articulated |
| Doll Complexion: | Dark |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Cloth Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | Made To Move |
| Ethnicity: | African American |
| Type: | Doll |
| Doll Age Group: | Adult |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | Made to Move |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.