$86
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Transformers |
| SKU: | 12106385 |
| MPN: | F09755L00 |
| GTIN: | 5010993829033 |
| Model Number: | F09755L00 |
| Model Name: | Voyager Class 7-Inch Scale Sparkless Seeker |
| Model: | F09755L00 |
| Color: | Multicolor |
| Size: | 7 Inches |
| Item Length: | 3.18 in |
| Item Width: | 9.57 in |
| Set Name: | Transformers War For Cybertron Trilogy |
| Item Package Quantity: | 1 |
| Toy Figure Type: | Play Figure |
| Outer Material: | Plastic |
| Finish Type: | Textured Or Matte |
| Part Number: | F09755L00 |
| Style: | War |
| Target Gender: | Unisex |
| Animal Theme: | Robot |
| Assembly Instructions: | False |
| Number Of Pieces: | 3 |
| Subject Character: | Zombie |
| Collection: | All |
| Team Name: | Decepticons |
| Edition: | Series-Inspired Edition |
| Customer Package Type: | Flat Free Package (Ffp) |
| Scale Name: | Voyager Class |
| Play Activity Location: | Tabletop |
| Target Audience Keyword: | Children |
| Unit Count: | 1.0 |
| ISBN: | 5010993829033 |
| Package Dimensions LxWxH: | 11.54x9.92x3.23 Inches |
| Weight: | 0.77 Pounds |
| Year Manufactured: | 2021 |
| TV Show: | Transformers War for Cybertron |
| Sport: | Boxing |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Item Height: | 9.5 in |
| Features: | Singing Transforming |
| Featured Person/Artist: | Seal |
| Animation Studio: | Netflix |
| Movie: | Transformers |
| Character: | Caliburst Soundwave Optimus Primal Rattrap |
| Vehicle Type: | Airplane |
| Scale: | 1 16 |
| Material: | Plastic |
| Animal Species: | Cat |
| Franchise: | Transformers |
| Series: | Voyager |
| Type: | Action Figure |
| Transformer Faction: | Decepticon |
| Theme: | Transformers & Robots |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
ABOUT Transformers
Transformers is a media franchise produced by Hasbro toy company. It primarily follows the heroic Autobots and the villainous Decepticons, two alien robot factions at war that can transform into other forms, such as vehicles and animals.