$82
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Disney Princess |
| SKU: | 12104902 |
| Doll Hair Color: | Black |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Occasion: | All Occasions |
| Custom Bundle: | No |
| Vintage: | Yes |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Boy Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | With Original Packaging |
| Doll Complexion: | Medium |
| Character: | Eric |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Hard Plastic |
| Franchise: | The Little Mermaid |
| Type: | Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Youth |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Characters |
| Character Family: | The Little Mermaid |
| Item Weight: | 10oz |
| Product Line: | Disney Barbie Dolls |
ABOUT Disney Princess
Kids can celebrate the most magical adventures with dolls and playsets inspired by the empowered heroines they love! Disney Princess is a very popular unique toys collection.