$135
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 12034199 |
| GTIN: | 194735242962 |
| Item Length: | 38cm |
| Item Width: | 10cm |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | Javier M |
| Antique: | No |
| Doll Hair Colour: | White |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2024 |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Doll Eye Colour: | Blue |
| Features: | Collector Edition Limited Edition |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Weird Barbie |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Franchise: | Mattel |
| Series: | Barbie |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | TV & Movies |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Item Weight: | 750 g |
| Product Line: | Barbie Collector |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.