$125
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Paw Patrol |
| SKU: | 11908409 |
| GTIN: | 0778988418307 |
| Color: | Orange |
| Item Length: | 10.25 in |
| Item Width: | 3.88 in |
| Movie: | Big |
| Theme: | Cartoon & TV Character |
| Year Manufactured: | 2022 |
| TV Show: | Paw Patrol |
| Character: | Zuma |
| Vehicle Type: | Truck |
| Material: | Plastic |
| Animal Species: | Whale Dog |
| Franchise: | Truck Pups |
| Series: | Transformers |
| Type: | Action Figure |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Item Height: | 9.63 in |
| Features: | Transforming |
ABOUT Paw Patrol
The PAW Patrol is off to Adventure City to save its citizens from Mayor Humdinger`s dangerous plans! The challenge of life in the big city and a series of high-stakes rescues will push the pups to their limits as they learn what it means to be true heroes.