$111
PRODUCT DETAILS
| Brand: | My Little Pony |
| SKU: | 11908193 |
| MPN: | T-K--177--176 |
| GTIN: | 0630509970612 |
| HASBRO MY LITTLE PONY DUNG DRAGON MODEL # E9736E48: | 85.98 |
| Color: | Multicolor |
| Item Length: | 17" |
| Item Width: | 10" |
| Personalize: | No |
| Unit Type: | lb |
| Signed: | No |
| Items Included: | Fabric accessories Large d20 Dungeon Master Screen |
| TV Show: | MY LITTLE PONY |
| Character: | Dragon |
| Year Manufactured: | 2020 |
| Material: | Hard Plastic Plastic |
| Animal Species: | Horse |
| Franchise: | My Little Pony |
| Series: | Animated Adventures |
| Sport: | Boxing |
| Type: | Action Figure |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Item Height: | 5 in |
| Theme: | Cartoon & TV Character |
| Features: | Collector`s Edition Limited Edition With Clothes 1st Edition Boxed |
| Time Period Manufactured: | 2010-2019 |
| Featured Person/Artist: | Seal |
ABOUT My Little Pony
My Little Pony (MLP) is a toy line and media franchise developed by American toy company Hasbro. The ponies feature colorful bodies, manes and a unique symbol on one or both sides of their flanks.