$116
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 11904423 |
| MPN: | HJT59 |
| GTIN: | 194735094554 |
| Doll Hair Color: | Brown |
| Doll Eye Color: | Green |
| Item Length: | 11 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | molded |
| Occasion: | All Occasions |
| Number of Pieces: | 3 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Boy Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Articulated |
| Doll Complexion: | Medium |
| Character: | Ken |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll Doll wheelchair ramp |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | Fashionistas |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Hispanic/Latino |
| Doll Age Group: | Teens Adult Youth |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | Fashionistas |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.