$80
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Disney Princess |
| SKU: | 11790135 |
| MPN: | 1505B101 |
| GTIN: | 192995238558 |
| Doll Hair Color: | Red |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 11 in |
| Doll Size: | 11 in |
| Item Width: | 5 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2025 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Collector Toy |
| Unit Quantity: | 1 |
| Doll Complexion: | Ariel |
| Character: | Disney Princess |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll High Chair |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | Disney |
| Type: | Baby Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Youth |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Babies |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | Disney |
ABOUT Disney Princess
Kids can celebrate the most magical adventures with dolls and playsets inspired by the empowered heroines they love! Disney Princess is a very popular unique toys collection.