$132
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Funko |
| SKU: | 11660084 |
| Model: | Animator Doll |
| Color: | Multicolor |
| Item Length: | 5 in |
| Item Width: | 5 in |
| Convention/Event: | Cardiff Independent Comic Expo |
| Items Included: | Mixed Lot |
| Year Manufactured: | 2023 |
| TV Show: | Alf |
| Personalize: | No |
| Sport: | Mixed Martial Arts |
| Unit Type: | Unit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Item Height: | 7 in |
| Character Type: | Animal |
| Features: | 1st Edition |
| Featured Person/Artist: | Chic |
| Movie/TV Title: | Five Nights at Freddy`s |
| Unit Quantity: | 1 |
| Animation Studio: | 20th Century Animation |
| Movie: | Toy Story |
| Character: | freddy |
| Signed: | No |
| Vehicle Type: | Ship |
| Material: | Plush |
| Grade: | 100 |
| Scale: | 1 24 |
| Franchise: | Five Nights at Freddy`s |
| Series: | Animated Adventures |
| Type: | Action Figure |
| Theme: | Movies |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Character Family: | Five Nights at Freddy`s |
ABOUT Funko
Funko designs and sells unique pop culture collectibles, accessories, and toys. Funko figures are comparable to figurines but are based on movies, video game characters, comic books, popular culture, and other icons.
Item added to bag

| OPTION | ||||
| STANDARD | FREE | N/A | 4-9 Business Days | N/A |
| REGISTERED | $9 | $25 | 3-7 Business Days | 5-21 Business Days |
| EXPRESS | $29 | $45 | 2-7 Business Days | 3-9 Business Days |
* DAS and COS may apply.
DAS: There are certain locations in the world where the shipping carriers charge extra fees to deliver packages to these locations. These fees are called DAS (Delivery Area Surcharge) and are usually charged by the carrier in areas that are less accessible for pickups and deliveries.
COS: There are certain cases where the shipping carriers charge extra fees to deliver packages that exceed certain dimensions or weight. These fees are called COS (Courier Oversize Surcharge).
Handling time: Our handling time is 1-3 business days after the payment has been received.
Import Fees: Any customs or import duties are charged once the parcel reaches its destination country must be paid by the recipient of the parcel. We have no control over these charges and cannot predict what they may be. Customs policies vary widely from country to country. You can contact your local customs office for further information.
For some countries, we calculate Duty VAT, Taxes, etc. following the laws and import regulations of the destination country. These fees are calculated based on destination, item type, and country of origin, manufacture or assembly.