$78
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 11592043 |
| MPN: | JBH95 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Varies |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | Adora |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Varies |
| Occasion: | Christmas |
| Year Manufactured: | 2025 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Anatomically Correct |
| Doll Complexion: | Varies |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Vinyl |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | Inspiring Women Series |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Type: | Fashion Doll |
| Doll Age Group: | Adult Teens |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 2 lb |
| Product Line: | Holiday Barbie |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.