$191
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Disney Princess |
| SKU: | 11552041 |
| MPN: | 205284-RF1 |
| GTIN: | 192995205284 |
| Doll Hair Color: | Varies |
| Doll Eye Color: | Varies |
| Item Length: | 11 in |
| Doll Size: | 6 in |
| Item Width: | 6 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | Frozen |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Varies |
| Occasion: | All Occasions |
| Number of Pieces: | 15 |
| Year Manufactured: | 2023 |
| Doll Gender: | Gender Neutral |
| Unit Type: | Unit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Articulated Collector Edition Durable |
| Unit Quantity: | 1 |
| Doll Complexion: | Varies |
| Character: | Anna Elsa Kristoff Olaf Sven |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Cloth Plastic |
| Franchise: | Frozen |
| Series: | Disney Frozen |
| Type: | Doll Playset |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult Teens Unisex Baby & Toddler Youth |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Toys & Games |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 0.5 lb |
| Product Line: | Frozen |
ABOUT Disney Princess
Kids can celebrate the most magical adventures with dolls and playsets inspired by the empowered heroines they love! Disney Princess is a very popular unique toys collection.
YOU MIGHT ALSO LIKE