$124
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 11452034 |
| GTIN: | 0194735180943 |
| Doll Hair Color: | Black |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 13 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 4 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | Anita Dongre |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2024 |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Features: | Barbie Signature |
| Doll Complexion: | Medium |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Franchise: | Signature |
| Series: | Signature |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Asian Inidan |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Cultures & Ethnicities |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 1 lb |
| Country of Origin: | Indonesia |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.