$135
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 11449881 |
| GTIN: | 886144635267 |
| Doll Hair Color: | Brown |
| Doll Eye Color: | Green |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | styling head |
| Item Width: | 15in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Number of Pieces: | 20 pieces |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2020 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Unit Type: | Unit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Pink Label |
| Unit Quantity: | 1 |
| Doll Complexion: | Medium |
| Character: | Barbie |
| Set Includes: | Accessories Doll Hair Accessories |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | barbie |
| Series: | Makeover Series |
| Type: | nolvelty drinking mug w/ lid |
| Ethnicity: | African American |
| Doll Age Group: | Youth Teens |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 4 lb |
| Product Line: | barbie |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.