$80
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Disney Princess |
| SKU: | 11357589 |
| Doll Hair Color: | Brown |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 14 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 10 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Number of Pieces: | 4 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2023 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Gender Neutral |
| Doll Complexion: | Medium |
| Character: | Disney Princess |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Figures |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | wish |
| Series: | Wish |
| Type: | Doll Playset |
| Ethnicity: | Multiracial |
| Doll Age Group: | Adult |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Characters |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 2 lb |
| Product Line: | Disney Barbie Dolls |
ABOUT Disney Princess
Kids can celebrate the most magical adventures with dolls and playsets inspired by the empowered heroines they love! Disney Princess is a very popular unique toys collection.