$95
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 11339845 |
| MPN: | 50536 |
| GTIN: | 074299505362 |
| Doll Hair Color: | Brown |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 13 in |
| Doll Size: | 11 1/2 in |
| Item Width: | 7 in |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Artist: | N`Sync |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Year Manufactured: | 2000 |
| Vintage: | Yes |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Unit Type: | Unit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | CD Vintage With Original Packaging |
| Unit Quantity: | 1 |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Teresa |
| Era/Year: | 2000 |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | N`Sync |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Type: | Fashion Doll |
| Product Type: | Doll(s) with Clothing/Accessories |
| Doll Age Group: | Adult Teens |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Collection: | NSYNC |
| Original/Reproduction: | Original |
| Theme: | Music |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Product Line: | Pop Culture Barbie |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.