$88
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 11102757 |
| MPN: | BCP70 |
| Doll Hair Color: | Brown |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 4 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Rooted Hair |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2013 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Boy Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Articulated Black Label With Original Packaging |
| Doll Complexion: | Medium Light |
| Character: | Four |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Cloth Plastic Vinyl |
| Franchise: | Divergent |
| Series: | Divergent |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Type: | Fashion Doll |
| Doll Age Group: | Adult |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | TV & Movies |
| Time Period Manufactured: | 2010-2019 |
| Item Weight: | 1 lb |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Product Line: | Barbie Collector |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.